Toto je vzorová stránka. Je odlišná od blogu, pretože zostane na jednom mieste a zobrazí sa vo vašej navigácii na stránkach (vo väčšine tém). Väčšina ľudí začína stránkou O nás, ktorá ich predstavuje potenciálnym návštevníkom. Mohlo by to vyzerať nejak takto:

Ahojte! Cez deň pracujem ako poslíček na bicykli, po nociach robím najlepšie drinky v príjemnom bare a toto je moja webstránka. Bývam v Trenčíne, mám škrečka Igora a niekedy mám rande aj so svojím mestom (nejdem do baru ale napr. len tak chodím).

…alebo niečo takéto:

Spoločnosť XYZ Doohickey bola založená v roku 1971 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné služby. Nachádza sa v meste Gotham City, XYZ zamestnáva viac ako 2 000 ľudí a robí všetky druhy úžasných vecí pre komunitu Gotham.

Ako nový používateľ WordPress môžete prejsť na vašu nástenku, zmazať túto stránku a vytvoriť nové stránky pre váš obsah. Bavte sa!

General inquiries

Partnership:

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Get special offers and new product notifications

Pressburg Mint will attend

The Currency Fair

19 - 21 April
Grand Sheraton Hotel, Dubai

We are excited to announce we will be exhibiting at The Currency Fair in Dubai! Come and see the newest international up-and-coming bullion coin, the Maltese Cross 2024. See you there!

AI COIN 2023

World's First Silver Coin Designed by AI

Pressburg Mint is releasing the world’s first silver coin designed by artificial intelligence, a ground-breaking product that combines the beauty of traditional craftsmanship with the cutting-edge power of artificial intelligence. The original drawing has been generated by an AI and represents the AI’s idea of what a silver coin should look like.